Negatyvo valymas su česnaku

25/04/2023

Ritualas skirtas pašalinti pavydą ir blogą akį jūsų namams ar verslui.

✨ Šis ritualas padeda pašalinti pavydą ir piktą akį, bet visų pirma apsaugoti savo namus.

✨Šį ritualą galite atlikti bet kurią savaitės dieną, jums nereikia jokio konkretaus mėnulio, tereikia gerai susikoncentruoti į tai, ką darote, rekomenduoju pagalvoti apie gerovę.

✨Reikės česnako galvutės, vienos gražiausių, kokią tik galite rasti, stambios druskos, tai gali būti grūdinė arba jūros druska, vienintelė druska, kurios negalima naudoti, yra smulkioji druska. Tada naudokite stiklinį baltą indą, kuris yra gilus, kad galėtumėte tinkamai sudėti ingredientus.

✨ Pirmiausia nulupkite savo rankomis česnako galvutę neatskiriant česnako, kad galvutė būtų pilna, pašalinsite tik lukštus dengiančius sluoksnius. Svarbi pastaba įsivaizduokite, kad tvarkote namus ir kad bet kokia destruktyvi programa baigsis..ir tai išnyks. Visada įsivaizduokite, kai lupate česnako galvą.

✨ Dabar į lėkštę paberkite gausiai druskos, paimkite nuluptą česnako galvutę ir įdėkite į vidurį. Tada paimkite žieveles ir išdėliokite jas ratu ant indo krašto viduje. Laikykite rankas virš česnako ir įsivaizduokite kaip jis sugeria visą tirštą juodą masę ir išvalo aplinką.

✨ Padėkite kur norite ir palikite kol česnako galvutė išdžius ar supūs, kai taip nutinka, pakeiskite , viską išmeskite į lauko šiukšliadėžę, bet neliesdami rankomis, protinga naudoti pirštines ir maišelį.

✨Gerai išplaunate indą ir pakartotinai naudojate kitiems ritualams, bet ne valgymui.