Ritualas rasti naują darbą ir naujus namus

16/04/2023
Kaip išvengti neracionalių baimių?
Yra žmonių, kurie jaučia ir gyvena gyvenimątarsi būtų skolingi viskam ir visiems; ir galvodami, kad tai ką jie pasiekė per savo egzistavimą yra viskas ką jie gali gauti.
"Klesti tik tie, kurie vagia", "Kad praturtėtų, reikia apgauti daugybę žmonių". Tai frazės, kurias retkarčiais išgirstate. Kartais jie priverčia nusišypsoti.
Tie žmonės gyvena nešiodami sudėtingas baimes, kurios jiems tik kenkia. Žinoma, jie nežino VISATOS traukos dėsnio įstatymo ir visų jo reikšmių.
Priešingu atveju jie nustotų turėti tuščias mintiS ir sutelktų dėmesį į teigiamų minčių pritraukimą.
Kaip susirasti namą ir darbą įtraukiant magiją.
Jei norite susirasti naujus namus ar susirasti darbą ar patobulinti turimą, darykite tai su pasitikėjimu ir pastangomis, suteikdami patikimumo kiekvienam žingsniui ir veiksmui kuriais jūs siekiate savo tikslo.
Pagalvokite, kad norėdami tai pasiekti, judame dvejose plotmėse : materialioji, kurioje visi gyvename, įpareigoti kalbėti taip kaip priklauso nuo prigimtinių pasaulio dėsnių ir jų apribojimų.
Kita vertus, gyvename nematerialioje plotmėje, kurioje mūsų mintys ir norai žaidžia nematomą žaidimą su VISATA. Žaidimas svarstyklėmis, kur 0 ne visada reiškia 0. Šis nematerialus pasaulis yra formuojamas ir priklauso nuo mūsų valios. Jei nori gauti geresnį darbą, neužtenka vien ieškoti pasiūlymų, kalbėtis su pažįstamais ir plėsti santykius; taip pat eiti į kuo daugiau darbo pokalbių. Be to, jūs turite tai daryti su įsitikinimu, jei tai jūsų troškimas, kad jūs tai pasieksite.
Abu šie dalykai yra būtini.
Rasti naują darbąAtlikite šiuos veiksmus, kai jaučiatės,kad norite pakeisti darbą arba jį gauti, jei šiuo metu jo trūksta.
1. Uždekite geltoną žvakę, ant kurios prieš tai tris kartus užsirašėte savo vardą. (su mediniu pagaliuku)
2. Ant visiškai tuščio popieriaus lapo surašykite darbus, kurių norėtumėte.
Būkite realistai pagalvokite apie darbo patirtį ir tai užsirašykite kokias pareigas norėtumėte užimti.
3. Parašykite algos skaičių, kurį norėtumėte gauti kas mėnesį.
4. Septynias naktis iš eilės uždegkite žvakę ir mintyse projektuokite kaip būtų jei dirbtumėte tokioje pozicijoje, kurios trokštate; pakartokite tiek kartų kol žvakė pilnai sudegs.
5. Per tas septynias dienas nenustokite ieškoti darbo, lankykitės interneto svetainėse, pateikite savo CV į pasiūlymus, kurie atitinka jūsų galimybes ir norus. Būkite ambicingi. Niekada neabejokite, turėkite pakankamai tikėjimo, kad nematytumėte kliūčių.
Kai žvakė visiškai sudegs, išsaugokite vaško likučius ir į interviu pasiimkite su savimi. Pabandykite dalį jų įnešti į artimiausią darbo biržos vietą. Per mėnesį gausite darbą.
Rasti savo svajonių namą
Ant didelio popieriaus lapo nupieškite namą, kurį jau matėte ir kuriame norite pradėti gyventi; arba tą namą, kurį įsivaizduojate.
Nupieškite kuo daugiau detalių. Rūpinkitės kiekviena smulkmena, kurią tik galite sugalvoti.
Baigę piešti, padėkite tą popieriaus lapą po ruda žvake. Kodėl ruda spalva? Paprasta, nes ruda yra Žemės spalva, kuri atsakinga už finansinį stabilumą.
Nueikite ten kur norite gyventi ir surinkite saują dirvožemio iš artimiausios vietos. Šia žeme paberkite šalia piešinio aplink degančią žvakę.
Galite papuošti žemę natūraliais elementais, tokiais kaip gėlės, jūros kriauklės. Elementai, kurie jums patinka ir, kaip manote, gali patikti Žemės deivei.Uždekite baltas žvakes aplink rudą žvakę, kai tik saulė pasieks horizontą.
Prieš žvakę tris naktis iš eilės kartokite šią formuluotę:
"Tai mano namai, mano žemė. Motina Žeme, nuvesk mane į mano prieglobstį. Motina žeme, parvesk mane namo, parvesk mane namo, parvesk mane namo".
Kai sudegs žvakės, paimkite visus likučius ir eikite į vietą, kur yra švarus vanduo, upė, šaltinis.
Palikite juos ten ir neatsigręždami nueikite.

Greitu laiku jūs turėsite savo svajonių namus.