Ritualas Vasaros Šventei

23/06/2023

Artėjame prie vasaros saulėgrįžos!!

Tai vaisingiausia sezono pradžia, švenčiame, kai viskas atsinaujina, tai gausa, žemės grožis ir šviesos galia.

Ritualui naudokite gėles, kurias užsiauginote ir prižiūrėjote. Gėlių spalva yra svarbi. Naudokite raudoną arba geltoną, kad pritrauktumėte meilę ir harmoniją namuose, o geltoną – klestėjimui.

Papuoškite altorių gėlėmis.

Žvakių spalva taip pat labai svarbi. Naudokite auksinę, sidabrinę ir raudoną žvakių spalvas.

Saulėgrįžų išvakarėse yra gera idėja pasivaikščioti gamtoje, tai puikus laikas meditacijai ir bendravimui su gamtos būtybėmis, su dvasiomis ir laumėmis. Būtų idealu turėti blizgučius, kad galėtumėte išsakyti norus ir pritraukti šių būtybių gerumą.

RITUALUI REIKĖS:

Blizgučių

"Pinigų aliejus" žvakėms patepti

Auksinės, sidabrinės ir raudonos žvakės.

Smiklalų

Rozmarino ir baziliko

Taurė vynui arba vandeniui

Saldumynų

Varpelio

EIGA :

Prieš atlikdami ritualą būkite ramūs ir harmoningi.

Įsivaizduokite ratą, kaip iš Motinos Žemės sklinda balta šviesa, kuri apgaubia jus, ta šviesa yra šilta, apsauganti ir teikia tik jums naudos.

Uždekite smilkalus ir stebėkite kaip dūmai apgaubia jus, neskubėkite.

Dabar eilė žvakėms, patepkite jas aliejumi ir patepkite kaktą.

Paruoškite katilą su žolelėmis ir anglimi.

Atėjo laikas sugalvoti savo norus, pakelkite rankas su varpeliu rankoje išsakykite žodžius, kurie tą akimirką išeina iš jūsų širdies, pagalvokite apie džiaugsmą ir ramybę ir pabarstykite blizgučius ant stalo ir žvakių, stebėkite, kaip krinta auksiniai blizgučiai, kadį jūsų gyvenimą įžengia gausa.

Atėjo laikas skambinti varpeliu ir jei norite šokite aplink savo altorių,magija taip pat yra džiaugsmas. Uždekite anglis ir sudeginkite žoleles.

Galite paruošti popierių su savo norais, o kitą su nutikusiais blogais dalykais, kuriuos norite paleisti ir sudeginkite juos 23-iąją Joninių naktį.

Ritualiniai likučiai gali būti laikomi kaip galingas talismanas. Išgerkite vyną ar vandenį iš taurės ir suvalgykite ką nors saldaus, nepamirškite, kad saulėgrįža yra šventė !

Su vasaros saulėgrįža!