Saldinimo Burtai

22/04/2023

✨🐝 Pasaldinimas – tai burtai, atliekami žmonių poros funkcijai, kai meilė blanksta, siekiant pasaldinti santykius ar asmenį, su kuriuo sieja ryšys ar meilės ryšys arba su kuriuo yra jausmas, tačiau šiuo metu išgyvenate santykių krizę.

✨ 🐝 Saldinimas gali padėti atkurti ar sutvarkyti bet kokius pašlijusius santykius, buvimą tarp poros, šeimos ar draugystės.

✨🐝Reguliariai saldinantys burtai, naudojami poroms, kurių santykiai pablogėję arba net jei tuo metu santykiai nutrūko, o meilės jausmai vis dar gyvi ir palaikote ryšius.

✨ 🐝 Pasaldinimas – tai burtai, atliekami per ritualus, kurie atliekami tam, kad žmogus taptų meilus, malonus ir tolerantiškas, t.y. mielesnis.

✨🐝 Štai kodėl jis vadinamas saldinimu.

Paprastai šie burtai ar ritualai atliekami, kai pora turi problemų, kai mylimasis išeina, arba kai mylimasis tampa nepakantus, valingas arba labai sunkaus charakterio.

✨🐝Pasaldinimų yra keletas tipų, nes jie ne tik padeda suartinti poras, bet ir gali būti atliekami norint gauti kažką reikšmingo, pavyzdžiui, darbą, arba tam, kad kažkas, kas nėra jūsų partneris, persvarstytų savo nuomonę ar palaikytų jūsų pusę.

✨ 🐝 Burtai ir saldūs ritualai po galutinio išsiskyrimo nieko nesugrąžins.

Kadangi pasaldinimas veikiau yra meilės ritualas, kuris atliekamas suaktyvinti jausmus, išsaugoti santykius, išgyvenančius krizę, arba tiesiog paversti santykius, kad jie būtų patvarūs ir laimingi.

✨🐝Žmonės reguliariai painioja tokio tipo burtus su pririšimais, tačiau tai neturi nieko bendra su pririšimais.

✨ 🐝 Pasaldinimas atgaivina ir sukuria Aistrą ir Potraukį Meilei gimti ar augti. Pririšimai naudojami tam, kad du žmonės nesugebėtų būti vienas be kito.