Trys pagrindinės neigiamos emocijos

16/04/2023
Psichinės kančios stabdo mus pasiekti savo giliausių troškimų. Mes visi tam tikru momentu pajuntame neigiamas emocijas, kurios mums kenkia, trikdo mūsų psichinę ir emocinę ramybę. Tačiau yra TRYS iš jų, kurios yra bene dažniausios ir verčia mus reaguoti nesugebėdami jų tinkamai kontroliuoti. Tačiau šios emocijos duoda mums gyvenimo pamokas:
BAIMĖS – Atpažinkite jas ir rūpinkitės sąmoningai. Stebėkite jas neutraliai – tarsi emocijas. Ir supraskite, kad galite jas keisti , nes jos yra mūsų mintyse kaip dar viena idėja. Mes sakome sau: ". Aš nesu mano baimės... AŠ MEILĖ"
ĮSIŪTIS . – Pyktis nusėda Saulės rezginio čakroje. Pyktis, smurtas, agresija,dirglumas – visa tai susiję su kepenimis ir Ugnies elemento energijos pertekliumi šiame energijos centre. Sąmoningai ir ramiai kvėpuokite į Saulės rezginio čakrą. Pasitenkinimas yra sielos būsena, kuri suteiks tolerancijos ir PRIĖMIMO. Galite atrakinti šią svarbią čakrą ir jūsų kepenys galės puikiai atlikti savo funkciją. Mes sakome sau: "Aš paleidžiu (pyktį) ir paverčiu jį savo ir kitų gėrio priėmimu". Aš esu meilė
NESAUGUMAS. - Nesaugumas kelia nerimą, todėl turite stiprinti pasitikėjimą savimi, jei norite atsikratyti nerimo, kurį sukelia abejonės savo jėgomis. Mes sakome sau: "Gyvenimas yra iššūkis ir patirtis. Kad išmokčiau, priimu klysti. Aš esu meilė
Šis emocijų atpažinimas padės jums atsikratyti neigiamų emocijų. Taip mes sustipriname savo protą, sutelkdami jį teigiamai.

Su nuoseklumu visas negatyvas dingsta teigiamoje šviesoje.