Apsaugos Ritualas

 Galbūt atsidūrėte tokioje situacijoje, kai jaučiate, kad patiriate gilią neviltį dėl nenutrūkstamos nelaimės, nesėkmės ir nelaimingų atsitikimų. Galbūt , profesionali ragana ar kas nors, kas ją pasamdė, nuolat atakuoja jus juodąja magija. Jei taip, galite jaustis bejėgiai ir pažeidžiami, o tai suprantama. Tačiau nebijokite, nes sprendimas yra.

Su šiuo ritualu būsite apsaugoti. Tai galingas ritualas, kurio neįmanoma pakeisti ir jis užtikrins, kad niekas, absoliučiai niekas, negalės jums pakenkti ar paliesti.

Norint apsisaugoti, svarbu nedelsiant imtis veiksmų. Užuot tik pašalinę ar atšaukę prakeikimus, kurie suteiks laikiną palengvėjimą, bet nesuteiks visiškos ilgalaikės apsaugos.

Šis apsaugos ritualas puikiai tinka visiems, turintiems reikalų su pavydžiu meilės konkurentu ar tiesiog pavydžiais žmonėmis, kurie daro keiksmus, verslo konkurentams ar net tiems, kurie patiria kliūtis, trukdančias siekti savo tikslų.

Jei kas nors jus nuolat keikia, svarbu suprasti, kad esate magiško smurto ir dvasinio priekabiavimo auka. Jei esate tokioje situacijoje, turite pripažinti, kad tai gali turėti rimtų pasekmių jūsų kasdieniame gyvenime ir ypač ilgalaikėje perspektyvoje. Tokiose situacijose atsidūrę žmonės dažnai tampa beviltiški, visiškai pasiduoda ir net nori likti visiškai vieni.

Naudodami šį apsaugos ritualą būsite nuolat apsaugoti nuo bet kokių blogų magijos burtų, taip pat nuo bet kokio atsitiktinio prakeikimo.

Šis ritualas leis pajusti palengvėjimą ir apsaugą, ir jums nebereikės dėl nieko rūpintis.


Vykdydama šį galingą ritualą dirbsiu su skirtingais galingais elementais , kurie yra apsaugos ekspertai. Naudosiu slaptą mikstūrų, žvakių, sigilių ir kt. derinį.


---


Daugelis detalių ir sudedamųjų dalių yra išskirtinė informacija ir ja negalima dalytis.


*** ATKREIPKITE DĖMESĮ: fiziniai produktai nebus siunčiami. Kai tik bus pateiktas užsakymas, atsiųsime jums nuotraukas Jums bus pranešta E-Mail. 

$250.00