Grožio, meilės, žavesio burtai

Grožio burtai, meilės burtai, pasitikėjimo burtai, gundymo magija, žavesio burtai, magnetizmo burtai, meilės ritualas

Gražuolis gauna viską. Tokie žmonės lengvai įsidarbina, gauna paaukštinimo pareigas, geriausius meilužius, turtingus rėmėjus. Likimas yra tokių žmonių pusėje - jiems nuolat ir viskuo sekasi.

Nėra žmogaus, kuris nenorėtų būti gražus. Tokia yra žmogaus prigimtis. Aplinkiniai iš pirmo žvilgsnio supranta, ar nori su tavimi užmegzti santykius. Daug kas priklauso nuo jūsų patrauklumo!

Kodėl mano ritualas toks geras? Na, atidžiai perskaitykite!

Norėdami pradėti, aš sukursiu ypatingą burtų mišinį su jūsų charizma. Nemeluosiu: turėti tik gražų veidą neužtenka, jei neturi žavesio, traukos ir humoro jausmo – neturi daug šansų. Taigi pirmoji burtų dalis bus sutelkta į jūsų žavesio ir viliojimo ugdymą.

Vėliau imsiuos jūsų išvaizdos atjauninimo ir atgaivinimo. Tam naudosiu specialių aliejų, kurio receptas buvo naudojamas Egipto karalienėms ir karaliams. Mano galingiausi užkalbėjimai įkvėps jums tikro magnetizmo. Jūsų eisena, laikysena ir šypsena trauks kitų žvilgsnius.

Ypatingos stebuklingos sigilės padės man pumpuoti jūsų energiją ir pakeisti jūsų išorinę ir vidinę išvaizdą. Jūsų grožis sulauks neįtikėtinos sėkmės tarp kitų žmonių, kad ir kur vyktumėte, o tai taip pat padės jums po to palikti ilgalaikį įspūdį apie save.

Šis burtas tinka tiek vyrams, tiek moterims. Be to, tai yra galingas meilės ir seksualinių burtų stiprintuvas. Jūsų tikslai, kaip bitės prie medaus, bus link jūsų. Be kita ko, būtent tokių burtų garbinimas veda į savęs ir savo grožio "sudievinimą", begalinius dėmesio ženklus, dovanas, visokią apsaugą ir tavo užgaidų bei troškimų išsipildymą.

❗️Pastaba❗️

Šis magijos ritualas yra 100% saugus jums, nebijokite. Dabar jūsų priešai turėtų išsigąsti! Tai bus daroma su reikiama apsauga, kad niekada nepakenktumėte savo energijai.

Rezultatus pamatysite greičiau, jei sutelksite dėmesį į save ir tikėsite, kad jūsų

norai išsipildys. Tai bus daug naudingiau.

Daugelis detalių ir sudedamųjų dalių yra išskirtinė informacija ir ja negalima dalytis.

*** ATKREIPKITE DĖMESĮ: fiziniai produktai nebus siunčiami. Kai tik bus pateiktas užsakymas, atsiųsime jums nuotraukas Jums bus pranešta E-Mail. 

$150.00